Sa do të kushtojë Samsung Galaxy S22?

Mobile

Sa do të kushtojë Samsung Galaxy S22?

Më: 9 dhjetor 2021 Në ora: 14:37
Foto ilustrim

Pajisjet e ardhshme më të mira Samsung do të kenë një politikë çmimi po aq agresive si versioni i mëparshëm.

Në shkurt, Samsung do të prezantojë pajisjet e saj të reja të nivelit të lartë.

Detajet rreth pajisjeve të ardhshme Galaxy S22 u zbuluan disa javë më parë. Me vendin e tij për stilolapsin S, modeli Ultra synon, për shembull, fansat e Galaxy Note.

Fotot e para të S22 Ultra tashmë janë shfaqur.

Tani informacioni i parë në lidhje me çmimin e Samsung Galaxy S22 është i disponueshëm.

Prandaj, modeli standard i serisë S duhet të fillojë në treg me të njëjtin çmim si versioni i mëparshëm. Galaxy S22 do të ishte i disponueshëm nga 849 euro, siç raporton Sammobile. Versioni 5G i Galaxy S20 i mëparshëm kushtoi 999 euro në treg.

Por përpara se Samsung të prezantojë telefonat inteligjentë S22, grupi korean i teknologjisë do të prezantojë Galaxy S21 FE në janar.

Galaxy S21+ fillimisht kushtonte 1,049 euro dhe aktualisht është në dispozicion për 847 euro, që barazohet me një ulje çmimi prej gati 20 për qind. Pajisjet e përdorura S21 janë në dispozicion për më pak se 600 euro.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat