Testet e shumta të qëndrueshmërisë së telefonit të mençur OnePlus 10 Pro

Mobile

Testet e shumta të qëndrueshmërisë së telefonit të mençur OnePlus 10 Pro

Më: 22 shkurt 2022 Në ora: 20:43
Foto ilustrim

Pavarësisht disa karakteristikave premium siç janë procesori Snapdragon 8 Gen 1 dhe bateria prej 5000mAh, duket se telefoni i mençur OnePlus 10 Pro nuk futet në listën e telefonave më të qëndrueshëm që gjenden në treg.

Zack Nelson, ideatori i kanalit të njohur JerryRigEverything në YouTube, i ka bërë disa teste të qëndrueshmërisë me telefonin OnePlus 10 Pro.

OnePlus 10 Pro i është nënshtruar një sërë testeve, siç është ai i gërvishtjes dhe ndezjes së ekranit si dhe gërvishtjes së pjesës së pasme të telefonit.

Sa i përket testit të qëndrueshmërisë që është një segment interesant i videos, Zack ka arritur ta thyej telefonin në dysh OnePlus 10 Pro.

Deri më tani nga OnePlus nuk kanë pranuar të deklarohen në atë çfarë është shfaqur në video, se për çfarë bëhet fjalë shikoni videon e publikuar më poshtë. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat