Vajza me 3 gjinj që po habit botën

Ndryshe

Vajza me 3 gjinj që po habit botën

Më: 22 dhjetor 2020 Në ora: 14:46
Jasmine Tridevil

Quhet Jasmine Tridevil. Është 21 vjeç dhe ka 3 gjinj. Nuk ka lindur kështu.

Gjithçka e ka bërë me anë të ndërhyrjeve kirurgjikale vetëm për të qenë e famshme.

Gazeta “Daily Mail” shkruan se ajo ka shpenzuar 12 mijë paund për të shtuar një gjoks të tretë. 21 vjeçarja tha se më shumë se 50 mjekë e refuzuan këtë operacion dhe vetëm një kirurg ka rënë dakord.

Gjiri i tretë është bërë nga një implant silikoni dhe prej indeve të lëkurës nga barku i saj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat