Video e një qeni që godet topin me kokë bëhet virale

Ndryshe

Video e një qeni që godet topin me kokë bëhet virale

Më: 13 janar 2021 Në ora: 20:31
Bëhet virale videoja e një qeni që godet topin me kokë

Videoja e një qeni po bën gjiron e botës nëpër rrjet, ai shihet duke goditur topa me kokë dhe duke i dërguar ata ku pronari urdhëron.

Bëhet virale videoja e një qeni që godet topin me kokë dhe duke e dërguar atë nëpër pjesë të ndryshme të shtëpisë.

Pronari i atij, shihet në video duke e asistuar atë.

Më poshtë mund ta shihni edhe videon:

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat