Dy qentë po luanin në pishinën e ngrirë, por ndodh e papritura

Ndryshe

Dy qentë po luanin në pishinën e ngrirë, por ndodh e papritura

Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 00:53
Dy qentë në pishinë

Kamerat e sigurisë kanë kapur një moment aq të frikshëm por dhe emocionues njëkohësisht në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Në një video të publikuar shihen 2 qen të cilët ishin duke luajtur me njëri tjetrin kur papritur njëri prej tyre bie në pishinën e ngrirë për shkak të temperaturave të ulëta.

Jennie Tatum, pronarja e tyre e pa të gjithë ngjarjen dhe menjëherë pa u menduar u hodh për në pishinë për të shpëtuar qenin e saj.

Më poshtë keni pamjet:

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat