Arrin që të tërheq vëmendjen e vajzave, djaloshi me vallëzim tërheqës

Ndryshe

Arrin që të tërheq vëmendjen e vajzave, djaloshi me vallëzim tërheqës

Më: 16 qershor 2021 Në ora: 22:38
Foto nga vendi i ngjarjes

Sezona e verës tashmë ka filluar dhe të rriten temperaturat.

Gjithashtu edhe koncertet verore po afrohen, kështu që është koha e duhur të kujtojmë personazhin që vodhi shfaqjen me një kërcim.

Me sa duket, ai kaloi një kohë të mirë dhe publiku mori një shfaqje të paharrueshme.

Me rëndësi ia arriti qëllimin që merr vëmendjen e vajzave.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat