Masturbohej disa herë brenda ditës, burrit i ndodh e papritura

Ndryshe

Masturbohej disa herë brenda ditës, burrit i ndodh e papritura

Më: 23 korrik 2021 Në ora: 16:57
Foto ilustrim

Një shtetas japonez, i varur nga masturbimi, pothuajse vdiq, pasi përfundoi ‘vetëkënaqjen’. Sipas raportit mjekësor, 51-vjeçari pësoi goditje në tru.

Mjekët u shprehën se burri vetëkënaqej disa herë në ditë dhe kjo u bë një problem i madh.

Shtetasit japonez i filloi menjëherë një dhimbje koke dhe më vonë kjo u pasua me të vjella.

I shqetësuar për simptomat e tij të papritura, ai shkoi në Spitalin Universitar të Qytetit Nagoya.

Mjekët vunë re se ai kishte presion të ulët të gjakut dhe ishte i çorientuar, të cilat janë dy shenja treguese të një goditje në tru.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat