Prindërit ftuan ‘këmbëmadhin’ në ditëlindjen e vajzës, tmerrohen fëmijët

Ndryshe

Prindërit ftuan ‘këmbëmadhin’ në ditëlindjen e vajzës, tmerrohen fëmijët

Më: 10 shtator 2021 Në ora: 23:03
6-vjeçarja që kishte ditëlindjen

Ditëlindja e 6-të e një vajze doli të ishte makth për të dhe miqtë e saj!

Ditëlindjet e fëmijëve janë po aq emocionuese për prindërit sa për fëmijët, dhe gjithmonë japim maksimumin për ta bërë ditën të veçantë për ta.

Sidoqoftë, gjërat jo gjithmonë dalin ashtu siç i planifikojmë, kjo ndodhi në festën e ditëlindjes së një fëmije nga Oklahoma.

Image

Nëna e fëmijës, Brett, tha se ajo normalisht feston ditëlindjet me një tortë të bukur ditëlindjeje. Megjithatë, për 6-vjetorin e vajzës së tyre, ajo dhe burri i saj vendosën të ftojnë një person të veshur si këmbëmadhi në festë.

Fatkeqësisht, këmbëmadhi i frikësoi të gjithë fëmijët! Nëna tha: “Ne thjesht menduam, dua të them që ai erdhi me balona, kështu që mendova ‘oh kjo do të jetë e bukur dhe argëtuese’”.

Epo, fëmijët nuk e kishin atë reagim. Ata goditën tokën sikur të vinte një tornado. Ishte sikur ata ishin në zjarr apo diçka tjetër”, shtoi ajo. Me balona dhe dhurata në duar, majmuni i madh shikoi nëpër dritare dhe tmerroi fëmijët që po luanin brenda".

Kur këmbëmadhi hyri në shtëpi, prindërit shkuan ta përqafonin atë në mënyrë që fëmijët të shihnin që ai ishte vërtet miqësor. Megjithatë, Brett përfundoi: “Të gjithë përfunduan duke e përqafuar dhe duke bërë fotografi argëtuese me të, por ata nuk duan që ai të kthehet”

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat