Përdor 7500 qindarka për ta shtruar dyshemenë në shtëpinë e saj, pamjet mahnitëse

Ndryshe

Përdor 7500 qindarka për ta shtruar dyshemenë në shtëpinë e saj, pamjet mahnitëse

Më: 23 tetor 2021 Në ora: 17:46
Graham ka kultivuar aftësi të veçanta që e lejuan atë të krijonte brendësinë e saj mahnitëse.

Argjendarja e quajtur Kelly Graham, e cili posedon edhe kompaninë e saj të argjendit, ka befasuar të gjithë me krijimin e një mozaiku mahnitës në shtëpinë e saj, duke përdorur përafërsisht 7500 qindarka në një hapësirë prej më pak se 2 metra katrorë.

Ajo ka përfunduar në vitin 2015 së shtruari qindarkën e fundit në dysheme mirëpo tek tani ka vendosur ta bëjë atë publike pasi kishte parë të famshmen Kat Von D duke shfaqur dyshemenë e saj me qindarka po ashtu.

Graham ka kultivuar aftësi të veçanta që e lejuan atë të krijonte brendësinë e saj mahnitëse.

“Para bizhuterive, isha një makiniste dhe mendoj se kjo më zhvilloi me të vërtetë syrin për arsyetimin hapësinor”, ka thënë Graham për My Modern Met.

Projektin ajo e kishte nisur duke ndarë qindarkat e vjetra dhe të reja në vende të ndara, ndërkaq kur erdhi puna për planifikimin e dizajnit, ajo zgjodhi spontanitetin.

"E bëra ndërsa ecja dhe kjo është arsyeja pse do të vini re disa ndryshime të modelit gjatë procesit. Më u deshën tre javë për ta përfunduar, kaq shumë kohë që unë të ndryshoja mendje, dhe e bëja shpesh. Por kjo nuk do të thotë se ishte një barrë - ishte e kundërta”, ka shpjeguar ajo.

Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat