27-vjeçarja gëlltit kufjen e Iphones: E ngatërrova me Ibuprofen

Ndryshe

27-vjeçarja gëlltit kufjen e Iphones: E ngatërrova me Ibuprofen

Më: 19 nëntor 2021 Në ora: 14:51
27-vjeçarja gëlltit kufjen e Iphones

Një vajzë nga Bostoni ka treguar se si gëlltiti aksidentalisht një Apple AirPods pasi e ngatërroi atë me një qetësues.

Carli Bellmer , 27 vjeçe , ndau një video në TikTok ku shfaqet duke qarë pasi e kuptoi gabimin e saj, disa çaste pasi piu atë që mendoi se ishte një ibuprofen dhe e shoqëroi me ujë.

Ajo e kuptoi që kishte gëlltitur AirPod-in, pasi u konfirmua me një rreze X. Por ajo këmbëngul se nuk është i vetmi person që ka bërë një gabim të tillë, duke shtuar:

“Unë nuk jam e para që e bëj këtë dhe definitivisht nuk do të jem e fundit, ndaj për qëllime edukative doja t’jua tregoja këtë eksperiencë”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat