Macja me 4 veshë bëhet e famshme në Instagram

Ndryshe

Macja me 4 veshë bëhet e famshme në Instagram

Më: 21 nëntor 2021 Në ora: 10:39
Macja me 4 veshë

Një mace e lindur me 4 veshë po bëhet shumë e famshme në Instagram, me fansat që rriten me mijëra brenda ditës.

Midas ka mbi 20.000 ndjekës në rrjetin social.

Vetëm 3 javë pas hapjes së profilit.

Macja jeton në Turqi, në një familje që përveç saj, ka edhe dy qen.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat