Macja ngushëllon qenin gjatë vizitës tek veterineri

Ndryshe

Macja ngushëllon qenin gjatë vizitës tek veterineri

Më: 21 nëntor 2021 Në ora: 11:02
Foto nga vendi i ngjarjes

Kush tha që qentë dhe macet nuk mund të jenë miqësorë me njëri-tjetrin?

Nuk është e pazakontë të shohësh dy llojet e lezetshme të kafshëve shtëpiake që afrohen pranë njëra-tjetrës.

Një shembull i tillë vjen nga Teksasi, gjatë vizitës së një qeni tek veterineri.

Një mace, e cila e pa qenin të shqetësuar, vendosi ta ngushëllonte dhe ta inkurajonte në mënyrën e saj, ndërsa filloi t’i përkëdhelte kokën.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat