60 Metra më larg, ka vajza për fejesë

Ndryshe

60 Metra më larg, ka vajza për fejesë

Më: 23 nëntor 2021 Në ora: 22:00
Foto ilustrim

Në kohë pandemie ka rënë interesimi i rinisë, pikërisht i djemve për t’u martuar!

Kështu, gjithandej hapësirave shqiptare, si duket, ka edhe reklama të bollshme për fejesa e martesa.

Konkretisht, në shumë fshatra malore, vajzat mbetën as andej e as këndej, sepse kanë telashe me gjet një djalë, një burrë…

Edhe në kohë të “Facebook”-ut, nuk do të thotë se ky problem po bën zgjidhje, meqë rrjetet sociale më shumë shërbejnë për njohje të shkurtra, ku pastaj përfundon çdo gjë!

E, martesa është më shumë se një njohje, më shumë se një dashuri.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat