Shtëpia ikonike e “Home Alone” mund të rezervohet për një natë këtë dhjetor

Ndryshe

Shtëpia ikonike e “Home Alone” mund të rezervohet për një natë këtë dhjetor

Më: 2 dhjetor 2021 Në ora: 14:24
Shtëpia ikonike e “Home Alone”

Fansat e filmit të famshëm “Home Alone” gjatë këtij dhjetori mund ta kalojnë një natë në këtë shtëpi.

Shtëpia mund të rezervohet nga data 7 dhjetor për 25 dollarë përmes Airbnb.

Aplikuesit e suksesshëm do të jenë në gjendje të qëndrojnë më 12 dhjetor me maksimum prej katër mysafirësh.

“Ju mund të mos më mbani mend si shumë mikpritës”, ka thënë Devin Ratray, i cili do t’i mirëpres të ftuarit.

Gjatë qëndrimit në shtëpi do të ketë kurthet dhe ushqime të viteve të 90-ta.

Image
Shtëpia ikonike e “Home Alone”
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat