47-vjeçari ofron 23 mijë euro për atë që ia gjen një të dashur

Ndryshe

47-vjeçari ofron 23 mijë euro për atë që ia gjen një të dashur

Më: 2 dhjetor 2021 Në ora: 15:35
Foto ilustrim

Një person nuk po pranon assesi ta kalojë i vetëm Ditën e Shën Valentinit.

Një burrë, statusi shoqëror i të cilit është beqar, ka thënë se do paguajë deri në 25 mijë dollarë (afro 23 mijë euro) për ata që do ia gjejnë një të dashur për Ditën e Shën Valentinit, shkruan Daily Mail.

Jeff Gebhart, 47-vjeçar, nga Kansasi i SHBA-ve, tha se bisedat online për të janë toksike dhe se ai dëshiron që të dalë në takim vetëm fizikisht.

Ai ka hapur platformën ‘DateJeffG.com’, nga e cila tek njerëzit që aplikojnë në të është në gjendje të paguajë bashkëlojtarët që ndihmojnë t’ia gjejnë fatin e jetës atij.

Sipërmarrësi, i cili shquhet për aventura ekstreme, tha se është tejët i gjallë dhe po kërkon ta gjejë dikë si ai.

Jeff thotë se nuk ka qenë i martuar më parë, e as se nuk ka ndonjë fëmijë.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat