Gruaja me buzët më të mëdha në botë, rrezikon t’i “shpërthejnë”

Ndryshe

Gruaja me buzët më të mëdha në botë, rrezikon t’i “shpërthejnë”

Më: 3 dhjetor 2021 Në ora: 18:16
Andrea Ivanova

Një grua që pretendon se ka “buzët më të mëdha në botë” po përgatitet për ndërhyrjen e saj të 27-të këto javë gjegjësisht për Krishtlindje.

Andrea Ivanova, 24-vjeçe, nga Bullgaria bëri bujë kur filloi të postonte imazhe të buzëve, të bëra nëpërmjet ndërhyrjeve kirurgjike.

Ivanova ka shpenzuar më shumë se 6 mijë euro vetëm në intervenimet në buzë. Ajo nuk e ka në plan të ndalet.

Gjithashtu dëshiron të bëjë një zgjatje të fytyrës dhe një procedurë konturimi në mënyrë që të ndryshojë formën e mjekrës dhe nofullës së saj.

Në një përpjekje për t’u dukur edhe më shumë si kukull, Andrea shpreson të bëjë një operacion të mëtejshëm plastik për të zmadhuar mollëzat e saj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat