Nuk do ta besoni sesa shumë njerëz po e kërkojnë bilbilin e Teslës

Ndryshe

Nuk do ta besoni sesa shumë njerëz po e kërkojnë bilbilin e Teslës

Më: 4 dhjetor 2021 Në ora: 06:38
Bilbili

Ndonëse nisja e Cybertruck është vonuar në Tesla, ata kanë diçka tjetër për tregun botëror. 

Elon Musk njoftoi për bilbilin e ri të Teslas dhe  mania e vërtetë për të ka filluar tashmë.

Cyberwhistle është në dispozicion në eBay dhe ka një çmim nga 150 deri në 300 dollarë.

Por disa po kërkojnë shumë më tepër, deri në 2500 dollarë!

Në Tesla, çmimi i lartë shpjegohet me edicionin e kufizuar, si dhe me faktin se është bërë prej çeliku të cilësisë së lartë. Dhe ka një unazë për të varur.

Përshkrimi zyrtar i produktit të ri të Tesla-s është: “Frymëzuar nga Cybertruck, Seria Cyberwhistle Limited është një artikull koleksionist premium i bërë nga çelik inox në një produkt shumë të lëmuar. Bilbili përfshin një veçori të integruar fiksimi për më shumë shkathtësi.”

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat