E pazakontë/ Çifti “kapet duke bërë seks” gjatë vozitjes në autostradë

Ndryshe

E pazakontë/ Çifti “kapet duke bërë seks” gjatë vozitjes në autostradë

Më: 15 dhjetor 2021 Në ora: 22:21
Skena u xhirua nga një tjetër makinë në rrugë dhe u postua më pas në rrjetet sociale

Një gjë e pazakontë ka ndodhur në qytetin e Moskës në Rusi.

Një automobilist është filmuar duke kryer marrëdhënie seksuale me një pasagjere femër ndërsa ngiste Hyundai, në një autostradë në Moskë.

Skena u xhirua nga një tjetër makinë në rrugë dhe u postua më pas në rrjetet sociale.

Në video shihet një burrë duke vozitur një makinë Hyundain duke qenë njëkohësisht i vëmendshëm ndaj partneres së tij, ku dyshohet se kanë qenë duke bërë marrëdhënie seksuale.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat