Qeni simpatik e kthen borën aty ku e mori pronari në vend që të luajë me të

Ndryshe

Qeni simpatik e kthen borën aty ku e mori pronari në vend që të luajë me të

Më: 6 janar 2022 Në ora: 15:40
Qeni simpatik e kthen borën aty ku e mori pronari në vend që të luajë me të

Golden Retriever Leo nuk mund të durojë kur gjërat nuk janë në vendin e tyre.

Pronari e mori atë për një shëtitje në dëborë, kështu që ajo vendosi të luante me të.

Ajo kapi pak borë dhe ia tregoi qenit. Në vend që të luante me të, Leo e kapi gungën dhe e ktheu aty ku e kishte çuar pronarja.

“Shefi po i kthen gjërat aty ku i takojnë”, thuhet në përshkrimin e videos simpatike.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat