Aksident tmerri në rrugën malore, kamioni rrëshqet dhe papritmas varet mbi humnerë

Ndryshe

Aksident tmerri në rrugën malore, kamioni rrëshqet dhe papritmas varet mbi humnerë

Nga: M.L. Më: 7 janar 2022 Në ora: 11:30
Foto nga vendi i ngjarjes

Një shofer kamioni në Kinë manovron veten në një situatë shumë të rrezikshme, shkruan Blick.ch transmeton "Bota sot".

Kur vozitni në një rrugë të ngushtë malore, automjeti rrëshqet - dhe papritmas varet mbi humnerë.

Fatmirësisht dy personat që udhëtonin kanë mundur të dalin të padëmtuar nga kamioni.

Në videon e publikuar shihet kamioni që është buzë humnerës dhe lirisht mund të thuhet se ky është fat në fatkeqësi.

Videon e plotë nga ngjarja e gjeni këtu

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat