Çahet akulli dhe ndan pinguinët, por shikoni çka ndodh më pas!

Ndryshe

Çahet akulli dhe ndan pinguinët, por shikoni çka ndodh më pas!

Më: 12 janar 2022 Në ora: 12:15
Foto ilustrim

Thënia “Jeta sjell shumë të papritura” merr kuptim përmes kësaj pamje.

Disa pinguinë teksa po lëviznin në grup akulli pëson çarje dhe njëri nga pinguinët shkëputet nga grupi.

Ai mezi arrin të kalojë në anën tjetër dhe t’i bashkohet sërish grupit të tij.

Tek shokët e tij u pa një moment i papërshkruar i gëzimit.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat