Vajza në Tiranë zhvishet dhe kërcen para dyqanit, ja reagimi i kalimtarëve

Ndryshe

Vajza në Tiranë zhvishet dhe kërcen para dyqanit, ja reagimi i kalimtarëve

Më: 14 janar 2022 Në ora: 13:22
Pamje nga video

Çudirat nga Tirana nuk kanë fund, e kjo e sotshmja e vërteton një gjë të tillë.

Një vajzë nga Tirana, krejt papritur, ka hequr rrobat e trupit dhe ka filluar të kërcejë gjysmë e zhveshur para një dyqani.

E reja ka tërhequr vëmendjen e shumë qytetarëve, të cilët po kalonin në atë rrugë.

Një prej qytetarëve vë duart në kokë nga ajo që sheh.

Përveç veprimit të pazakontë të gjithë habiten se si ajo ka guxuar ta bëjë një gjë të tillë, pasi edhe temperaturat janë të ulëta.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat