Videoja që po bën xhiron e botës, ‘makina’ më e re elektrike për bebe

Ndryshe

Videoja që po bën xhiron e botës, ‘makina’ më e re elektrike për bebe

Më: 20 janar 2022 Në ora: 21:18
Pamje nga videoja

Një video është bërë virale nëpër internet.

Aty shihet një bebe teksa është mbi fshesën e “mençur” të prodhuar nga Tesla.

Njëri prej komenteve që mori vëmendje të madhe ishte ai:

Kjo është makina e parë elektrike për fëmijë”.

Videon mund ta shikoni më poshtë:

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat