Një grua tregon detajin përmes të cilit e kuptoi se i fejuari po e tradhtonte

Ndryshe

Një grua tregon detajin përmes të cilit e kuptoi se i fejuari po e tradhtonte

Më: 21 janar 2022 Në ora: 13:09
Pamje nga videoja

Një grua pretendon se e kishte ditur që i fejuari po e tradhton, në momentin që ai ndryshoi një gjë.

Duke folur në një video të publikuar në TikTok, ajo tha mënyra sesi ish-partneri kishte filluar ta puthë ishte një “alarm” për të.

“Momenti kur është dashur ta di se ish-i fejuari po më tradhton, ishte kur filloi të më puthë ndryshe. Ishte një mënyrë më e egër. Një natë erdhi në shtëpi dhe kur më puthi u ndjeva më ndryshe – sikur po puthi një të huaj. Kur i thash se diçka nuk është në rregull, ai më tha se jam pushtuar nga paranoja”, tha ajo.

@diybreakup Thanks for the memories #fyp #redflags #redflag #cheating #breakup #narcissists ♬ Lights Are On - Tom Rosenthal

Sipas saj, stili i të puthurit nuk ndryshon, e në rastin e ish-të fejuarit kishte ndryshuar. E për të mbështetur pretendimet e saj, ajo për këtë konstatim mori mbi 66 mijë pëlqime. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat