Dashuria nuk njeh moshë-19 vjeçari fejohet me 76 vjeçaren, thotë se janë të dashuruar

Ndryshe

Dashuria nuk njeh moshë-19 vjeçari fejohet me 76 vjeçaren, thotë se janë të dashuruar

Më: 26 maj 2022 Në ora: 15:36
Foto ilustrim

Përdoruesit e mediave sociale kanë shpërthyer në debate rreth diferencës në moshë të marrëdhënies së një adoleshenti me një të moshuar. Ky i fundit e ndau lajmin për propozimin për fejesë në internet.

Giuseppe D’Anna, 19 vjeç, ndau në TikTok të martën, më 24 maj, lajmin e fejesës së tij me ndjekësit.

Pavarësisht videos romantike me foto kur ai u ul në gjunjë për t’i propozuar 76-vjeçares, jo të gjithë ndjekësit e uruan çiftin.

Giuseppe D’Anna është përballur me një shpërthim reagimesh kontraverse në internet pasi i propozoi të dashurës së tij. Fotografitë tregojnë Giuseppe-n duke mbajtur një tufë zemrash me tullumbace, teksa është i gjunjëzuar pranë të fejuarës së tij.

E fejuara e Giuseppes është 57 vjet më e madhe se ai, raporton LadBible.

Postimi mori më shumë se 100,000 shikime, 1,000 pëlqime dhe më shumë se 100 komente. Sidoqoftë, përdoruesit mbetën dyshues për marrëdhënien.

Njëri tha: “Imagjino kur dikush të thotë që është gjyshja jote?!?” Një tjetër komentoi: “Jo, mjaftueshëm internet për sot.”

Shumë komente iu referuan edhe një çifti tjetër që u përball me kritika në internet për diferencën e tyre në moshë.

Megjithatë, një tjetër ndjekës i Giuseppe-s vuri në dukje se si në video të tjera 19-vjeçari e quan në të vërtetë partneren e tij ‘gjyshja’.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat