Qeni hyn në fushë, lojtaret dhe referja e ledhatojnë

Ndryshe

Qeni hyn në fushë, lojtaret dhe referja e ledhatojnë

Më: 27 qershor 2022 Në ora: 15:57
Foto ilustrim

Një ndeshje miqësore është luajtur në mes të Kilit dhe Venezeuelas.

Rezultati në këtë lojë ishte në plan të dytë.

Këtu ndodhi një moment mjaft i këndshë ku një qen e ndërpreu ndeshjen për disa momente.

Ai u ledhatua nga futbollistet dhe referja dhe në pamje duket se kjo i pëlqeu shumë atij.

Pas disa momentesh futbollistet dhe stafi mbështetës arritën ta largojnë qenin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat