Po jepte lajmet, moderatorit shqiptar i ndodh e papritura

Ndryshe

Po jepte lajmet, moderatorit shqiptar i ndodh e papritura

Më: 30 korrik 2022 Në ora: 07:29
Edvin Peçi

Një video nga edicioni qendror i lajmeve në News 24, po qarkullon në rrjetet sociale duke u kthyer në “virale”.

Bëhet fjalë për nirëmbajtësen e televizionit, e cila padashur ka hyrë në studio gjatë transmetimit në kohë reale, dhe ka kaluar prapa shpinës së moderatorit të lajmeve, Edvin Peçi.

Ajo e kupton me vonesë se është në transmetim direkt dhe largohet me shpejtësi.

Videon virale mund ta shihni KËTU.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat