Dëshira për fajita çon në fitimin e lotarisë 250 mijë dollarë

Ndryshe

Dëshira për fajita çon në fitimin e lotarisë 250 mijë dollarë

Më: 27 prill 2023 Në ora: 08:58
Foto ilustrim

Një grua nga Karolina e Veriut në ShBA e vlerësoi dëshirën e saj për fajitas dhe dështimin e saj për të blerë disa përbërës kryesorë në dyqan ushqimor me fitimin e një çmimi lotarie prej 250 mijë dollarësh.

Robin Hicks nga Burlington u tha zyrtarëve të lotarisë se ajo donte fajitas, por zbuloi se kishte harruar të blinte domate dhe përzierje erëzash në dyqanin ushqimor.

Rrugës ndaloi për të blerë një biletë lotarie prej 50 dollarësh, e cila doli të jetë biletë fati.

Hicks tha se fitimet e saj do t’ia mundësojnë që t’i paguajë të gjitha faturat e saj dhe të nënës së saj.

“Do të jetë mirë që këtu e tutje,” tha ajo.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat