Në Toronton e ftohtë, gratë zhyten në liqenin e ftohtë me akull për fuqizim të energjisë

Ndryshe

Në Toronton e ftohtë, gratë zhyten në liqenin e ftohtë me akull për fuqizim të energjisë

Më: 18 janar 2024 Në ora: 12:52
Foto ilustrim

Një grup prej rreth 20 grave u zhyt në -24 gradë Celsius, i bërë më i freskët nga era e akullt.

Të veshura me rroba banje, kapele dhe dorashka të ngrohta prej leshi, një grup grash kanadeze të u zhytën në një liqen të ftohtë të Ontarios për të notuar në agim.

Ato i brohoritur njëra-tjetrën teksa shijonin nuancat portokalli të diellit të dimrit dhe erës së ftohtë.

Teksa pjesa tjetër e Torontos ishte e mbështjellë me pallto dimërore dhe shalle të trasha, ky grup prej rreth 20 grave u zhyt në -24 gradë Celsius, i bërë më i freskët nga era e akullt.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat