Z. Dritan Abazoviç!

Opinione

Z. Dritan Abazoviç!

Nga: Muhamet Kelmendi Më: 18 maj 2021 Në ora: 08:44
Muhamet Kelmendi

Dështimet po shihen. Partia serbe nuk të mbanë anen. Çështja e barazisë po dështon dhe kombi i yt po zhduket. Partia serbe me ndihmën tënde po e ndërton një Mal të Zi të varur nga Serbia. Qëllimi është asimilimi i kombeve jo serbe në Mal të Zi.

Për këtë po angazhohen shovinistët serbe. Po edhe vetë Serbia po të shfrytëzon për atë qëllim dhe në fund këta shovenistë do të hedhin si tepricë. Kjo është fillozofia e shoviniste serbe.

Është anomali të veprohet nën një flamur që nuk është përfekt...!!??

Largohu z Dritan! Shikoje pozitën e kombit nga vjen. Shqiptarët janë keq. Nuk ka punë dhe as zhvillim ekonomik. Kanë mbetur vise nën pushtim tipik dhe po asimilohen.

Po kështu edhe vetë po shkon drejtë asimilimit.

Kush je z.Dritan Abazovic! Nuk po të marrin vesh shqiptarët. Të tjerët po të lavdërojnë!!??

Është koha të kthehesh përfundimisht te kombi yt. Dikur do të bëhet vonë!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat