Shembet asfalti në këtë rrugë në Prishtinë

Prishtina

Shembet asfalti në këtë rrugë në Prishtinë

Më: 4 janar 2022 Në ora: 18:25
Asfalti i shembur

Një pjesë e asfaltit në rrugën “Kaçaniku” në Prishtinë është shembur.

“Vrojtuesit e Lagjes” kanë publikuar pamje të kësaj rruge.

E cila  është shndërruar në një rrezik për këmbësorët dhe automjetet që qarkullojnë në atë pjesë.

Sipas qytetarëve aty ka rrjedhur dheu nën shtresën e asfaltit për shkak të ndërtimeve.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat