Edhe pse jemi ndarë muaj më parë, burri im ende dëshiron seks

Seksi

Edhe pse jemi ndarë muaj më parë, burri im ende dëshiron seks

Nga: Bota Sot Më: 7 tetor 2021 Në ora: 22:31
Foto ilustrim

46 vjeçarja, ka rrëfyer për “The Sun”, historinë e lidhjes me burrin e saj. Ajo është shprehur se edhe pas ndarjes burri ende pret seks, ndërsa për hatër të fëmijëve thotë se vendosën të vazhdojnë që të jetojnë së bashku gjatë kohë së pandemisë, përcjell Bota sot.

Rrëfimi i plotë:

E dashur psikologe: Edhe pse ne jemi ndarë muaj më parë, burri im ende pret seks.

E kam pranuar shumë kohë më parë se nuk do të ishim bashkë përgjithmonë.

Ne kemi debatuar shumë çdo ditë gjatë pesë viteve të fundit.

Ai është 45 vjeç, unë jam 46 vjeçare dhe jemi martuar qe 12 vjet.

Ne vendosëm të ndaheshim, shkurtin e kaluar. Por për ta bërë më të lehtë për fëmijët tanë, të cilët janë shtatë dhe pesë vjeç, ne vendosëm të vazhdonin të jetonim së bashku gjatë pandemisë.

Dy herë ai erdhi duke trokitur në derën e dhomës time të gjumit në mes të natës - ai donte seks dhe tha se ne mund ta bënim "rastësor".

Unë u pajtova me budallallëk dhe ne kemi fjetur së bashku disa herë që nga atëherë.

Muajin e kaluar, ai më tha se kishte takuar dikë në punë dhe se ata ishin takuar për rreth katër muaj. Megjithatë, ai ende dëshiron që ne të vazhdojmë të flemë së bashku.

Edhe pse kam thënë "jo", ai vazhdon të trokasë në derën time në mes të natës.

Psikologia thotë:

Duhet të vendosni disa kufij të fortë.

Nëse doni të vazhdoni të jetoni në të njëjtën shtëpi, ai duhet të dijë që seksi është "jashtë tryezës". 

Fëmijët tuaj do të hetojnë tensionin mes jush - paketa ime mbështetëse kur "Prindërit prishën" shpjegon se si të minimizoni ndikimin tek ata.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat