Seks në telefon/ Burri rrezikon ndarjen nga gruaja për shkak të një mesazhi të “nxehtë” që ia dërgoi ish-it

Seksi

Seks në telefon/ Burri rrezikon ndarjen nga gruaja për shkak të një mesazhi të “nxehtë” që ia dërgoi ish-it

Nga: BOTA SOT Më: 12 tetor 2021 Në ora: 22:44
Foto ilustrim

Një 58 vjeçar po frikësohet se ka shkatërruar martesën e tij 25 vjeçare, pasi i ka dërguar foto nudo ish të dashurës së tij, shkruan “The Sun” në rubrikën “Der Deidre”, transmeton “Bota sot”.

Ky është rrëfimi i zotëriut:

E dashur DEIDRE: Gruaja ime u “tërbua” dhe më nxori jashtë kur zbuloi mesazhet në telefonin tim me dashurinë time të vjetër.

Unë mendoj se kam prishur martesën time 25-vjeçare.

Ish -i im u lidh me mua përmes mediave sociale tre muaj më parë. Për disa muaj ne dërgonim mesazhe njëri -tjetrit për kohët e vjetra dhe jetën tonë të re.

Ishte gjithçka e paqëllimshme derisa ajo dërgoi mesazhin e saj të fundit, i cili përfshinte një fotografi të saj topless.

Unë si i marrë i dërgova një fotografi nudo të gjysmës sime të poshtme.

Unë kërkoja vëmendje pasi atë nuk po e merrja nga gruaja ime.

Unë jam 58 vjeç dhe gruaja ime 56. E dua dhe më mungon shumë.

Unë jam duke qëndruar me prindërit e mi, por jam i dëshpëruar dhe kërkoj që gruaja ime të më falë në mënyrë që të kthehemi në normalitet.

DEIDRE PËRGJIGJET: Jam i sigurt që jeni, por gruaja juaj është shkatërruar dhe dëmi është bërë.

Vlen të përpiqeni ta bëni atë të kuptojë se sa shumë pendoheni për çfarë keni bërë.

Sexi në telefon ishte i gabuar, por ju ishit të afërt me dikë që tregonte interes, veçanërisht duke pasur parasysh pakujdesinë e gruas tuaj.

Nëse ajo bie dakord të të marrë përsëri dhe të provojë përsëri, duhet të jesh i sigurt dhe ta mbash premtimin se nuk do të gabosh kurrë më.

Marrëdhëniet mund të kthehen nga një krizë si kjo dhe të jenë më të forta se kurrë, për sa kohë që të dy jeni të përgatitur për të punuar në të.

Unë po ju dërgoj paketën time mbështetëse për mashtrimin për t'ju ndihmuar të dyve.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat