“Asnjëherë nuk jam ndjerë kaq e ndezur seksualisht”/ Historia e 27 vjeçares me djaloshin më të “nxehtë” në qytet

Seksi

“Asnjëherë nuk jam ndjerë kaq e ndezur seksualisht”/ Historia e 27 vjeçares me djaloshin më të “nxehtë” në qytet

Nga: BOTA SOT Më: 17 tetor 2021 Në ora: 22:49
Foto ilustrim

"Unë jam duke bërë seks me burrin më të “nxehtë” në qytet pas shpinës së të dashurës së tij dhe mendoj se po dashurohem me të", shkruan një 27 vjeçare në rubrikën DEIDRE të The Sun, transmeton Bota Sot.

E DASHUR DEIDRE: Burri më i fortë në qytet më ka “rrëmbyer” pas shpinës së të dashurës së tij.

Jam e bindur se ai është vërtet i dashuruar me mua dhe që unë kurrë nuk do të jem asgjë më shumë se preja e tij në gjuetinë e radhës.

Ai është futbollist dhe kohët e fundit kishte një fëmijë me të dashurën e tij, kështu që nuk po merr aq shumë vëmendje prej saj.

E takova një natë jashtë, përmes disa miqve të përbashkët dhe u befasova me interesimin e hapur që kishte për mua.

Ne kemi një tërheqje seksuale shumë të fortë - dhe kurrë nuk jam ndjerë kështu për askënd tjetër. Ne të dy jemi 27 vjeçar.

Koka ime po gumëzhinte pasi e takova, por disi arrita të fle. Kur u zgjova kisha një duzinë telefonatash të humbura dhe një mesazh nga ai që më kërkonte të përgjigjesha në telefon.

Një nga miqtë tanë i kishte dhënë numrin tim.

Ne shkëmbyem disa mesazhe flirtuese dhe ai më tha që isha seksi. Deklarata e tij ma shtoi vetëbesimin.

Ai më dërgoi një mesazh në orët e vona të natës pas disa ditësh duke thënë se ishte eksituar dhe pas kësaj ai erdhi në shtëpinë time.

Sapo ai hyri brenda ne ishim mbi njëri -tjetrin. Asnjëherë nuk jam ndjerë kaq e ndezur. Seksi ishte i mahnitshëm.

Ne kemi fjetur bashkë tash e disa herë dhe gradualisht ai filloi të kalonte më shumë kohë në shtëpinë time. Ndjeva se ishte më shumë sesa thjesht seks, por sa herë që largohej ai kthehej tek e dashura e tij.

Zbulova se kishte edhe vajza të tjera si mua.

Një natë pas seksit më kërkoi të qëndroja në shtrat që të përqafoheshim.

Ai thotë se përqafimet nuk nënkuptojnë asgjë, thjesht është shumë i prekshëm, sikur të më kujtojë se nuk ka ndjenja për mua.

E dëshiroj shumë kur ai nuk është këtu. Do të lëndohem?

 

DEIDRE THOT: Jo nëse nuk i lidh shpresat me të. Ai është një lojtar dhe di të fitojë vajzat, por ju lutem mos u bëni vetëm një nga pushtimet e tij që lëndohet.

Mos e ngatërroni seksin me dashurinë, ato janë gjëra shumë të ndryshme.

Ndjeju keq për vajzën që ai po e mashtron, por, edhe ti meriton më shumë se kaq.

Nëse ai dëshiron të qëndrojë me të dashurën e tij, pavarësisht nga problemet që ata dyshojnë se i kanë, kjo është zgjedhja e tij, por mos bëni përsëri seks me të.

Thuaji që ka qenë mirë, por është koha për ta përfunduar atë, sepse ju meritoni dikë që mund t'ju përkushtohet plotësisht.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat