Seksi i çmendur me ish-të dashurin/ 34 vjeçarja rrëfen historinë që nuk po i hiqet nga mendja

Seksi

Seksi i çmendur me ish-të dashurin/ 34 vjeçarja rrëfen historinë që nuk po i hiqet nga mendja

Nga: BOTA SOT Më: 30 nëntor 2021 Në ora: 22:28
Foto ilustrim

Një 34 vjeçare ka rrëfyer historinë e saj për rubrikën Der Deidre, në The Sun, transmeton Bota Sot.

E DASHUR DEIDRE: Jam përdorur për seks dhe jam e zemëruar me veten që kam rënë pre e joshjes së ish të dashurit tim.

Kur ky djalosh që e njoh prej disa vitesh filloi të më dërgonte mesazhe në Facebook vitin e kaluar, ndihesha mirë të bisedoja. Ai është 36 dhe unë jam 34.

Pas disa javësh, ai filloi të më tregonte për problemet me gruan e tij.

Unë kam qenë beqare për një kohë dhe jetoj vetëm që kur u ndava me ish të dashurin. Ishte bukur të kishe biseda natën vonë me dikë.

Me naivitet, mendova se ai donte vetëm këshilla dhe një shpatull për të qarë. Por, pas disa muajsh, mesazhet e tij filluan të bëheshin flirtuese dhe ai e bëri të qartë se i interesonte diçka më shumë se miqësia.

Nëse ai do të pinte një pije, gjërat do të bëheshin goxha të nxehta dhe seksuale.

Unë rezistova për shumë vite, por një natë, kur gruaja e tij ishte larg për të vizituar mamanë e saj, u dorëzova marrëzisht dhe i thashë se mund të vinte tek unë.

Ai mbërriti në orën 2 të mëngjesit. Ne nuk mund t'i mbanim duart larg njëri-tjetrit dhe bëmë seksin më të çmendur.

Ia bëra mjaft të qartë se po më pëlqente. Ai më bëri të besoja se ndihej njësoj dhe po planifikonte të linte gruan e tij.

Por të nesërmen, ai u ftoh ndaj meje dhe tha se gruaja e tij dyshonte, kështu që nuk mund të bisedonte më.

Pastaj ai më pyeti nëse mund të vinte përsëri herën tjetër, kur ajo të ikte. Unë u pajtova, por i njëjti avaz u shpalos.

U ndjeva shumë e përdorur dhe e lënduar, kështu që kur më kërkoi për herë të tretë, unë refuzova. Dy javë më parë e bllokova në të gjitha rrjetet sociale, në mënyrë që të mos mund të më kontaktojë.

Edhe pse e di që kam bërë gjënë e duhur, nuk mund ta heq nga mendja dhe vazhdoj të qaj.

Është qesharake. Ne nuk ishim as në një marrëdhënie të mirëfilltë, por më mungon shumë.

Si mund ta kapërcej atë?

DEIDRE THOTË: Ai përfitoi nga mirësia juaj dhe ju meritoni shumë më mirë se ai. Shumë shpejt do ta kuptoni dhe do të pyesni veten se çfarë keni parë tek ai.

Ju keni bërë absolutisht gjënë e duhur në bllokimin e tij. Qëndroni larg dhe të zënë në mënyrë që ai të mos ju tundojë përsëri.

Fatkeqësisht, nuk ka shkop magjik që mund t'ju bëjë të ndiheni më mirë. Por ju mund të mësoni nga sjellja e tij llogaritëse dhe të shmangni përsëri këtë trajtim të padrejtë.

Dhimbja ngadalë do të bëhet më pak intensive ndërsa ky episod kalon në të kaluarën tuaj.

Ju mund ta ndihmoni veten duke folur me miqtë ose, nëse mendoni se do të ishte e dobishme, një këshilltar profesionist.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat