Histori seksi: Gjersa fëmijët kërcenin në trampolinën e kopshtit, unë kërceja në shtratin e fqinjit

Seksi

Histori seksi: Gjersa fëmijët kërcenin në trampolinën e kopshtit, unë kërceja në shtratin e fqinjit

Nga: BOTA SOT Më: 13 dhjetor 2021 Në ora: 22:35
Foto ilustrim

Një 45 vjeçare ka rrëfyer historinë e saj të seksit me fqinjin 32 vjeçar, shkruan The Sun, transmeton "Bota sot".

E DASHUR DEIDRE: KUR të gjithë fëmijët tanë luajnë në trampolinë të kopshtit, unë kërcej me fqinjin tim në shtratin e tij.

Ai është 32 vjeç dhe është baba beqar i një vajze nëntë vjeçare. Jam një grua e martuar 45 vjeçe me tre vajza.

Ne u zhvendosëm gjatë pandemisë në një pronë të re. Isha e rraskapitur, punoja me orar të plotë dhe rregulloja shtëpinë dhe kujdesesha për fëmijët. Burri im është 48 vjeç dhe punon me turne.

Kështu që kur pashë një reklamë për një punë nga shtëpia që paguhej mirë e kërkova.

Më ftuan në një intervistë, por atë ditë, makina ime nuk nisej. Fqinji im ishte jashtë dhe duke parë se isha në një hall, më ofroi ndihmë.

T'i them bashkëshortit tim se do ta gjeja këtë punë ishte shumë e zhgënjyese - ai ishte më pak se i interesuar dhe thjesht luante në telefonin e tij.

Por, fqinji im ishte vërtet i emocionuar për mua. Duke më dërguar mesazhe përmes Instagramit, ai këmbënguli: "Duhet të festojmë".

Të nesërmen, telefoni im ra me një mesazh që thoshte, "Po për atë pije?" Fëmijët ishin në shkollë, kështu që mendova, pse jo?

Procesi çoi në flirtim dhe ai më tha se i pëlqeja. Nuk mund ta besoja.

Nuk kisha pasur vëmendje për kaq shumë kohë dhe ai është në formë të shkëlqyer. U ngjitëm lart dhe ai më puthi, e gjitha. Ishte e pabesueshme.

Raporti ynë ka vazhduar tash e një vit. Gjatë verës ne arrinim seks të shpejtë, ndërsa vajzat luanin në kopsht.

Tani mezi pres që vajzat të shkojnë të gjitha në shkollë, kështu që unë dhe fqinji im të mund t'i kthehemi “punës” menjëherë.

Unë tani po punoj nga shtëpia tre ditë në javë, ashtu si edhe ai. Ne të dy kyçemi, secili bën pak punë dhe më pas i drejtohemi “biznesit” real.

A po bëj budallallëk?

DEIDRE THOTË: Po. Ju do të humbni gjithçka duke pasur një lidhje. Rënia do të ishte katastrofike nëse do t'ju zhurmonin.

Nëse nuk jeni duke u lidhur me burrin tuaj, atëherë është koha ta trajtoni këtë në vend që të vraponi në krahët e dikujt tjetër.

Gjeni një moment të qetë për t'i thënë burrit tuaj se do të dëshironit që ai të interesohej më shumë për ju dhe të mbani mend pse jeni bashkuar.

Sugjeroni disa net ku ai ndihmon me vajzat, pastaj të hani një vakt së bashku - pa telefon.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat