29 vjeçarja rrëfen sekretin: I bëra seks oral të dashurit të koleges në zyrën ku punojmë, ajo nuk e di por...

Seksi

29 vjeçarja rrëfen sekretin: I bëra seks oral të dashurit të koleges në zyrën ku punojmë, ajo nuk e di por...

Nga: BOTA SOT Më: 3 janar 2022 Në ora: 22:24
Foto ilustrim

E DASHUR DEIDRE: I bëra seks oral të dashurit të koleges time gjersa isha dehur në festën e Krishtlindjeve që organizoi puna.

A të rrëfehem apo të vazhdojë dhe të harrojë gjithçka?

Unë jam 29 vjeç. Kolegia ime, i dashuri i saj dhe unë kaluam pjesën më të madhe të mbrëmjes së bashku, duke luajtur lojëra me pije dhe duke kërcyer.

Më vonë, shoqja ime e punës doli jashtë për të pirë një cigare dhe më la duke biseduar me partnerin e saj.

Ne të dy ishim tepër të dehur dhe përfunduam duke u puthur.

Të shqetësuar se do të na shihnin njerëzit, hymë tinëz në një nga zyrat, ku përfundova duke i bërë seks oral.

Kur u zgjova të nesërmen, u ndjeva e sëmurë. Çfarë lloj personi jam që e bëra këtë?

Faji po më ha dhe unë dua t'i them shoqes time të vërtetën. Por a do t'i përkeqësonte kjo gjërat?

DEIDRE THOTË: Unë prirem të them se ndershmëria është politika më e mirë, këto gjëra kanë tendencë të dalin në fund. Por ndonjëherë të thuash të vërtetën mund të shkaktojë shumë më tepër dhimbje sesa të heshtësh.

Nëse e rrëfeni, mund ta përfundoni lidhjen e tyre. Ju dhe partneri i saj e dini se ishte një gabim nga dehja dhe nuk po kërkoni ta përsërisni atë.

Lëreni atë si një përvojë të keqe dhe vazhdoni./ The Sun, Der Deidre

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat