​Plagoset një person në Shkodër

Shkodra

​Plagoset një person në Shkodër

Më: 9 mars 2022 Në ora: 19:29
Ilustrim

Një person është qëlluar në orët e mbrëmjes me armë zjarri në lagjen Dobrac të Shkodrës.

Sipas informacioneve paraprake, është plagosur qytetari Admir Bajri, gjendja shëndetësore e të cilit nuk dihet.

Raportohet se ndaj tij është qëlluar disa herë me armë zjarri, ndërkohë që ai po lëvizje me një veturë.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes. Ende nuk dihet motivet e këtij rasti.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat