Lëndohen me thikë dy persona në Shkup

Shkupi

Lëndohen me thikë dy persona në Shkup

Më: 7 janar 2021 Në ora: 20:00
Foto Ilustrim

Policia bëri të ditur se mbrëmë në orën 19:55 në SPB Shkup është denoncuar se në afërsi të një pompe benzine në Gazi Babë ka një person të lënduar.

Personi S.I (33) nga Hasanbegu është lënduar me thikë dhe është në spital.

“Nga vendi i ngjarjes, në kompleksin klinik “Nëna Terezë” është dërguar E.E (31) nga Haraçina, i cili ka pasur lëndim dhe mjeku i ka konstatuar lëndime të rënda trupore.”, thuhet në njoftimin e policisë.

Në vendin e ngjarjes, sqarojnë nga MPB, janë hasur automjet “seat’ me tabela të Shkupit, automjet ‘Golf’ me tabela të Shkupit, gëzhoja dhe thikë.

Policia po ndërmerr masa për zbardhjen e rastit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat