Shuhet zjarri në një shtëpi në Shkup, lëndohen dy persona

Shkupi

Shuhet zjarri në një shtëpi në Shkup, lëndohen dy persona

Më: 15 maj 2021 Në ora: 18:10
Foto ilustrim

Në SPB Shkup dje është denoncuar se në rrugën “Indira Gandi” ka pasur zjarr në shtëpinë e 36 vjeçarit N.B.

Ndërsa zjarri kapi një dhomë dhe pjesën hyrëse.

Siç njoftojnë na MPB, në zjarr është lënduar N.B dhe K.Xh (40) dhe janë dërguar në spitalin “Shën Naumi i Ohrit nga ku janë konstatuar lëndime e rënda trupore.

Zjarri është shuar nga Brigada kundër zjarrit, ndërsa këqyrjen e vendit të ngjarjes e ka kryer ekipi i SPB Shkup

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat