Në Shkup nesër do të bllokohen disa rrugë

Shkupi

Në Shkup nesër do të bllokohen disa rrugë

Më: 24 shtator 2021 Në ora: 17:14
Foto ilustrim

Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftuar se nesër në Shkup do të jenë të bllokuara disa rrugë për qarkullim.

“Më 25.09.2021 (e shtunë) në Shkup do të mbahet “Forumi socio-ekologjik Shkupi 2021″.

Për këto shkaqe Sektori i Punëve të Brendhme në Shkup do të ndërmarë masa për regjim të veçantë të komunikacionit në rrugët më të gjera të rajonit të qendrës së Shkupit”, njoftojnë nga MPB-ja.

Nga atje apelojnë që të respektohen urdhrat të cilat do t’i japin policët.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat