U arrestua hajni i barnatores në Shkup, me thikë kishte sulmuar punëtoren

Shkupi

U arrestua hajni i barnatores në Shkup, me thikë kishte sulmuar punëtoren

Më: 3 nëntor 2021 Në ora: 21:06
Foto ilustrim

Policia e Maqedonisë së Veriut ka arrestuar 34 vjeçarin nga Shkupi.

Në lidhje me një vjedhje që ka ndodhur në barnatoren e Shkupit, duke paralajmëruar kallëzim penal ndaj tij.

“Në rr. ”Sava Kovaçeviq” në Shkup, nëpunës policorë të Stacionit Policor Aerodrom nga liria e kanë privuar F.K. (34) nga Shkupi”, deklarojnë nga Policia, duke sqaruar që mjetet e vjedhura i janë kthyer pronarit.

Raportohet që i dyshuari dje në orët e mbrëmjes në barnatoren në bulevardin “Jane Sandanski” ka kërcënuar me thikë të punësuarën duke i marrë edhe të hollat.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat