Arrestohet një 27-vjeçar në Shkup, gjenden lëndë narkotike në shtëpinë e tij

Shkupi

Arrestohet një 27-vjeçar në Shkup, gjenden lëndë narkotike në shtëpinë e tij

Më: 25 shkurt 2022 Në ora: 13:48
Ilustrim

Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftuar se dje është realizuar bastisje në Shkup, me ka kanë arrestuar A.A.(27) nga Shkupi.

“Gjatë bastisjes në shtëpinë e tij, të kryer me urdhër gjyqësor, janë gjetur dhe marrë marihuanë dhe peshore digjitale.

Ai është dërguar në stacion policor.

Pas dokumentimit të rastit kundër tij do të shqiptohet kallëzim përkatës”, qëndron mes tjerash në njoftimin e MPB-së.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat