Shkup, sulmon shitësen me kastravec, se ajo nuk e lejoji të blej 5 litra vaj

Shkupi

Shkup, sulmon shitësen me kastravec, se ajo nuk e lejoji të blej 5 litra vaj

Më: 15 prill 2022 Në ora: 22:27
Foto ilustrim

Shkup, sulmon shitësen me kastravec, se ajo nuk e lejoji të blej 5 litra vaj.

Shkupjani me kastravec e ka goditur shitësen ne marketin “Stokomak” në Lagjen Taftalixhe…
Konsumatori i nevrikosur në mënyrë protestuese ka filluar të hedh nëpër market me kastraveca, sepse ka dashur të blej 5 litra vaj, dhe marketi nuk lejon më shumë se një shishe.

Dëshmitarët për “Sloboden Peçat”, thonë se ngjarja ishte shumë e pakëndshme.

A jeni të humbur? Çfarë duhet të bëj, të futem pesë herë në market, që të blej 5 shishe vaj? Bërtiste shitësi i cili e bëri të qaj shitësen duke e ofenduar dhe sharë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat