Plagoset një person në Shkup

Shkupi

Plagoset një person në Shkup

Më: 1 maj 2022 Në ora: 19:41
Foto ilustrim

Më datë 01.05.2022 në ora 02:45 M.T (39) nga Shkupi ka raportuar se para një tobako në zonën e Aerodromit ku punonte.

Derisa ishte me T.J.(32) nga Shkupi, kanë dëgjuar disa të shtëna nga arma e zjarrit, gjatë e cila T.Ј. u ankua për dhimbje.

Mjeku i Urgjencës Mjekësore ka konstatuar lëndimet dhe më pas është transferuar në Spitalin e Përgjithshëm të qytetit “Shën Naum i Ohrit” për ofrimin e ndihmës mjekësore.

Kontroll është kryer nga ekipi inspektues nga SPB Shkup dhe rasti është duke u zbardhur”, thonë nga MPB.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat