Një çiklist ka mbetur i lënduar rëndë pasi është përplasur me një motoçikletë

Shkupi

Një çiklist ka mbetur i lënduar rëndë pasi është përplasur me një motoçikletë

Më: 6 prill 2024 Në ora: 12:33
Foto ilustrim

MPB njofton se dje në SPB Shkup është raportuar se rreth orës 15:30 në rrugën “Metropolit Teodosij Gologanov” në Shkup ka ndodhur një aksident trafiku në mes të një biçiklete të drejtuar nga M.R.(65) nga Shkupi dhe një motoçikletë të drejtuar nga një i mitur nga Kumanova.

Në aksident lëndime të rënda ka pësuar biçiklisti M.R,

Ndërsa lëndime fizike i mituri i konstatuar në kompleksin e klinikave “Nënë Tereza” në Shkup.

Kontroll është kryer nga ekipi inspektues nga SPB Shkup. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat