Aksident në aksin Rrilë-Tale, motori përplas dy këmbësorë

Shqipëria

Aksident në aksin Rrilë-Tale, motori përplas dy këmbësorë

Më: 23 korrik 2023 Në ora: 10:03
Foto nga vendi i ngjarjes

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e kësaj të diele në aksin Rrilë-Tale.

Një motomjet ka përplasur dy këmbësorë, të cilat kanë marrë lëndime.

Ata janë dërguar në spitalin e Lezhës ku po marrin trajtim mjekësor, gjendja e të cilëve nuk dihet.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të këtij aksidenti.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat