Aksidentohet urbani i Unazës, goditet nga një makinë në kryeqytet

Shqipëria

Aksidentohet urbani i Unazës, goditet nga një makinë në kryeqytet

Më: 5 shtator 2023 Në ora: 22:45
Foto ilustrim

Autobusi i linjës së Unazës është përfshirë në një aksident këtë mbrëmje në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur në Rrugën Bardhyl.

Paraprakisht, shkak i aksidentit dyshohet të ketë qenë një mjet që ka bërë parakalim të gabuar dhe për pasojë ka goditur një makinë të parkuar dhe urbanin.

Nga aksidenti ka ka vetëm dëme materiale.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat