Më 15 dhe 16 dhjetor në Tiranë, Federata e Mjekëve Shqiptar në Evropë, mban samitin e radhës të mjekëve nga ballkani dhe Evropa

Shqipëria

Më 15 dhe 16 dhjetor në Tiranë, Federata e Mjekëve Shqiptar në Evropë, mban samitin e radhës të mjekëve nga ballkani dhe Evropa

Më: 5 dhjetor 2023 Në ora: 17:13
Federata e Mjekëve Shqiptar në Evropë

Nën roganizimin e Msc. Gjergj Pashës, sekretar i përgjithshem i Federatës së Mjekëve Shqiptar në Evropë dhe kryetarës së degës së (AMF) në Shqipëri Dr. Esmeralda Babamusta më 15 dhe 16 dhejtor në Tiranë AMFE do të mbajë konferencën e radhës te XXI, ku do të mbledh për dy ditë rresht mjekë shqiptarë nga mbarë ballkani dhe Evropa, njofton gazeta zvicerane në shqip Le Canton27.ch

Federata Mjekët Shqiptarë në Europë vjen me eventin e rradhës. Në datat 15- 16 Dhjetor 2023, organizon me degën e saj në Shqipëri AMF. Konferencën e XXI Europiane Multidisiplinare Tek hotel Victoria, me referues figura të shquara të mjekësisë.

Programi përfshin: 

Akreditimin e eventit me 12 kredite shqiptare Medicum Academy Medicum Academy & 20 kredite europiane (gjermane). Hyrja do jete ose me nje pagesë vullnetare, me nje shume sibolike per ti ardhur ne ndihme mjeksisë në Shqipëri dhe visett ona shqiptare.

Agjenda: Pushim kafe * Pushim dreke * Network midis profesionistëve të shëndetësisë* Shpërndarje e certifikatave të pjesëmarrësve.

Pjesëmarrje në numër të limituar me pagesë në vlerën e 3000 lek të reja. Ftojmë profesionistët e shëndetit të marrin pjesë duke përfshir mjekët, infermierët, farmacistët, ekspertët e shëndetit publik & studentë duke konfirmuar pjesëmarrjen e tyre tek: 

[email protected] ku duhet të shkruani (emër, mbiemër, profesionin tuaj dhe nr telefoni) Për të mos u humbur! Nxitoni të regjistroheni

Image
Image

 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat