Vidhet gjatë natës zdrukthtaria në Shkodër, hajdutët marrin disa pajisje pune/ Çfarë thotë policia

Shqipëria

Vidhet gjatë natës zdrukthtaria në Shkodër, hajdutët marrin disa pajisje pune/ Çfarë thotë policia

Më: 10 dhjetor 2023 Në ora: 14:07
Foto ilustrim

Një zdrukthtari është vjedhur gjatë natës në lagjen “Salo Halili” në Shkodër.

Ngjarja ndodhi gjatë natës.

“Gjatë natës janë vjedhur disa pajisje pune në repartin e zdrukthtarisë në në lagjen “Salo Halili”.

Për këtë rast, specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Shkodër referuan materialet procedurale në Prokurori dhe po punojnë për zbardhjen e rastit dhe identifikimin e autorit/ëve.”, thuhet në reagimin e policisë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat